Teknik Uygulamalar

Kale Oto Test Firmamız. 2. el araç alımında alacağınız aracın kapsamlı taramasını yaparak almayı düşündüğünüz aracın artı ve eksi bütün yönlerini göz önüne sererek güvenli bir alışveriş yapmanızı sağlar. Ayrıca aracınızı ize getirerek aracınızda bulunan problemleri görmenizide sağlar. Böylece Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlıklarını güvence altına almış olursunuz. Son model cihazlarımızla kısa süre içinde sizlere net ve güvenilir sonuçlar sunmaktayız.
Uygulamalarımız

Biz Kimiz ?

2014 içinde kurulan Kale Oto Test Firmamız. Çanakkalede oto ekspertiz konusunda öncü firma konumundadır. Çanakkalede bir ilk olarak kurulan firmamız, Tarafsız ve güvenilir hizmet vermeyi kendisine misyon olarak görmüştür. Senelerdir araçlar üzerinde olan deneyimimizi oto ekspertiz konusunda da sizlere sunmak için makul fiyat ve güvenilir işlem garantisi ile deneyimli kadromuzla sizlere hizmet etmekten kıvanç duyarız.
Hakkımızda

Oto Haber

Kale Oto Test Olarak Haber bölümümüz de oto ekspertiz ve araçlar hakkında bizim ve Türkiyedeki deneyimli ustalarımızın fikirlerini, tavsiyelerini ve otomobil dünyası hakkındaki önemli ve ilginç gelişmeleri bulabilirsiniz. Sizlere Kale Oto Test olarak verdiğimiz hizmetler yanında sizin için değerli olacak bilgileri web sitemiz aracılığı ile sizlerle paylaşmak istiyoruz. Otomobil dünyası ile ilgili ilginç çarpıcı ve yararlı bilgileri sitemizin oto haber bölümünde bulabilirsiniz.
Haberler

Kale Oto Test, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı “oto ekspertiz raporu” düzenleyen Çanakkalenin’nin ilk profesyonel, tarafsız, tam donanımlı Oto Ekspertiz kuruluşudur. İkinci el oto check up merkezidir. Çanakkale'de 2014 yılında faaliyete başlayan Kale Oto Test, birçok yerli ve ithal aracın alım satım öncesi ekspertizini bağımsız bir şekilde hızlı ve güvenilir olarak gerçekleştirmektedir. Kale Oto Test, Son teknoloji cihaz, ekipman ve robotları sayesinde konusunda otorite olan eğitimli ve tecrübeli personeliyle, Çanakkale'de oto ekspertiz alanında söz sahibi olmaya devam etmektedir. Tüm cihazlarımız TÜV, TSE, İSO, CE bel

Devamını Oku

Son Resimler

SonVideolar

 
İletişim
İsmetpaşa mah. Küçük Sanayi 7. sok. 16 Blok
MERKEZ /Çanakkale
Bize İstediğiniz Her An Web Sitemizin Destek Bölümünden Facebook Adreslerimizden Telefon Numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz...

+902867520930 +905456409279 +905443155898
Harita